Galéria

Aktuálne zábery a videá priamo z lyžiarskeho strediska

Video galéria

Skicentrum Strednica – miesto, kde môžete prejaviť svoje zručnosti v lyžovaní alebo snowboardingu. Naša snowboardová inštruktorka Baša Števulová pre vás vyskúšala naše svahy.

Podujatie: 1. kolo Východoslovenskej lyžiarskej ligy 2022/2023 na Strednici

Lyžiarske stredisko Strednica

Pozývame Vás aj túto zimnú sezónu – už po 70-ty krát – na neopakovateľnú lyžovačku do strediska Ski centrum Strednica priamo v srdci prírody Belianskych Tatier.

Požičovňa lyží Strednica

Požičovňa lyží Strednica Vám počas tohto ročnej zimnej sezóny prináša obľúbenú požičovňu. Nájdete nás na novom mieste – rotunda priamo pri parkovisku pred reštauráciou Strednica.

Reštaurácia Strednica a terasa

Pozývame Vás do zrekonštruovanej reštaurácie Strednica. Reštaurácia Strednica ponúka pohodlné uzavreté sedenie s krbom aj priestrannú terasu s výhľadom na zjazdovky a hory.

Lyžiarska škola Strednica

Skúsení inštruktori lyžovania a snowboardingu z lyžiarskej školy Slodičák Ski School sa na Vás tešia aj tento rok. Už po trinásty rok Vám ponúkame profesionálnu lyžiarsku školu pre dospelých a deti

Pozývame Vás na lyžovačku do Ždiaru

Pozývame Vás na rodinnú lyžovačku priamo do srdca Belianskych Tatier. Skicentrum Strednica Vám aj tento rok ponúka obľúbene svahy, novú reštauráciu, požičovňu lyží a lyžiarsku školu

o stredisku