Lyžiarske zájazdy

Zvýhodenená ponuka pre lyžiarské zájazdy a pedagógov v sprievode

Informácie pre lyžiarske zájazdy

Priamo na lyžiarskom svahu sa nachádza reštaurácia STREDNICA, lyžiarska škola s profesionálnymi inštruktormi, požičovňa lyží. Všetky služby u nás nájdete na jednom mieste. Ak máte akékoľvek požiadavky, radi Vám poradíme a zabezpečíme všetko pre Vaše pohodlie a príjemný zážitok.

Online rezervácia

Vyplňte prosím jednoduchý formulár a my sa s Vami spojíme v, čo najkratšom možnom čase. Online rezervačný formulár je nezáväzná objednávka. Záväzné potvrdenie Vašej objednávky obdržíte prostredníctvom emailu po upresnení všetkých potrebných detailov.

  • Horská služba sa postará o Vašu bezpečnosť od 9:00 do ukončenia lyžovania od začiatku do konca sezóny.
  • Posledný deň kurzu Vám zabezpečíme postavenie súťažných bránok, aby si deti vyskúšali svoje lyžiarske schopnosti a mali zážitok z lyžiarskeho kurzu.

**Inštruktor so zvýhodnenou cenou minimálny počet žiakov 7

*Nárok na skipas zadarmo má 1 pedagóg na 10 žiakov. Pedagógovia nad tento rámec si kupujú skipas podľa platného cenníka.

Poznámka: je možné zakúpiť si skipass len na jedeň deň v hodnote 9€, avšak výstroj na lyžovanie/snowboard je potrebné zakúpiť minimálne na 5 dní.

Pozývame Vás na dovolenku do Ždiaru

Pozývame Vás na rodinnú dovolenku do srdca Belianskych Tatier. Areál Strednica Ždiar Vám aj tento rok ponúka obľúbenú reštauráciu s výhľadom na hory aj požičovnu elektrobicyklov

galéria