Požičovňa lyží SKIRENT Ždiar 400

Ždiar, Belianske tatry

Požičovňa lyží a snowboardov v Ždiari

Čakajú na Vás lyže aj snowboardy pre najmenších aj pre skúsených športovcov. Užívajte si Vašu dovolenku na profesionálne pripravených lyžiach alebo snowboarde. V ponuke je široký výber lyží a lyžiarských topánok pre dospelých aj deti rovnako aj snowboardy pre deti aj dospelých a široký výber snowboardových topánok. Lyže aj snowboard Vám na mieste nastavíme.

Požičovňa bežeckých lyží Ždiar

Požičovňa bežeckých lyží Ždiar. Komplet výstroj pre dospelých aj deti. Spolu až 30 párov bežeckých lyží. Široký výber bežeckých lyží, bežecké topánky, palice, servis bežeckej výstroje. Každoročne obnovovaná výstroj s profesionálnym servisom. Voskovanie bežeckých lyží na počkanie.

Ponúkame bežecké lyže a servis bežeckých lyží v Ždiari, Belianske Tatry. V prípade, že ste skúsený bežkár alebo chcete vyskúšať bežecké lyže po prvý krát, zastavte sa u nás, radi Vás obslúžime

Ski servis Ždiar a oprava výstroje

Užívajte si Vašu dovolenku v stredisku Ski Strednica na profesionálne pripravených lyžiach alebo snowboarde. Náš ski servis je Vám k dispozícii aj túto zimu. Ponúkame Vám strojové brúsenie hrán lyží aj snowboardov presne podľa Vašich potrieb. Voskovanie sklznice za tepla, leštenie a oprava poškodenej sklznice pre lyže alebo snowboardy. Poskytujeme tiež rýchlu a spoľahlivú opravu poškodenej výstroje na Vašich lyžiach alebo snowboarde. Pre viac informácií nás smelo kontaktujte.

Požičovňa lyží Ždiar – kontaktujte nás

Smelo nás kontaktuje v prípade akýchkoľvek otázok na služby našej požičovne, snehové podmienky, dostupnosť výstroje a možnosti zliav pre ubytovaných v obci Ždiar.

Oficiálna web stránka

Pozývame Vás na lyžovačku do Ždiaru

Pozývame Vás na rodinnú lyžovačku priamo do srdca Belianskych Tatier. Skicentrum Strednica Vám aj tento rok ponúka obľúbene svahy, novú reštauráciu, požičovňu lyží a lyžiarsku školu

galéria