Ski Strachan

Ždiar, Belianske tatry

Ski Strachan Ždiar – lyžiarske stredisko pre celú rodinu

Lyžiarske stredisko Ski Strachan v Ždiari je ideálnou destináciou pre nadšencov zimných športov. Toto lyžiarske stredisko sa nachádza v pohorí Belianske Tatry na Slovensku a má čo ponúknuť každému, od vášnivých lyžiarov a snowboardistov až po rodiny, ktoré hľadajú zábavu na snehu. Lyžiarske stredisko Strachan je známe svojou rozsiahlou vybavenosťou, modernými vlekmi a vždy upravenými zjazdovkami.

ski strachan

Lyžiarske stredisko Ski Strachan je od Ski Strednica vzdialené len 5 minút cesty autom. Do strediska sa dostanete tiež ski-busom, ktorý premáva počas celej zimy a je bezplatný.

Hľadáte zimnú dovolenku, ktorá ponúka veľa lyžovania, snowboardingu a iných zimných aktivít? Nehľadajte nič iné ako Lyžiarske stredisko Ski Strachan v Ždiari! Toto lyžiarske stredisko v obci Ždiar má čo ponúknuť každému. Či už ste skúsený lyžiar alebo len začínate, toto je to pravé miesto pre Vás. Nepremeškajte preto túto úžasnú príležitosť ísť na lyžovačku s rodinou alebo priateľmi!

Oficiálna web stránka

Pozývame Vás na lyžovačku do Ždiaru

Pozývame Vás na rodinnú lyžovačku priamo do srdca Belianskych Tatier. Skicentrum Strednica Vám aj tento rok ponúka obľúbene svahy, novú reštauráciu, požičovňu lyží a lyžiarsku školu

galéria