O stredisku

Obľúbené lyžiarske stredisko v srdci Belianskych Tatier
Aktuálne snehové podmienky v stredisku →

Už viac ako 70 rokov s Vami

Založené v roku 1952 – Ski Strednica ly6iarske stredisko tento rok oslavuje jubiléum. Unikátne údolie s výhľadom na Belianske Tatry pre Vás aj túto zimu ovtára svoje zasnežené brány. Ski centrum Strednica už viac ako 70 rokov pozýva návštevníkov z celého okolia (prevažne Slovensko, Poľsko a Čechy) do prírody Belianskych Tatier. Pozývame aj Vás na lyžovačku do Ždiaru.

Stredisko ponúka možnosti pre rekreáciu a oddych počas celého roka – ako zastávka počas letnej turistiky, v zime zasa ako obľúbené, rodinné lyžiarske stredisko s jedinečným výhľadom na hory.

Pozývame Vás aj túto zimnú sezónu – už po 70-ty krát – na neopakovateľnú lyžovačku do strediska Ski centrum Strednica priamo v srdci prírody Belianskych Tatier.

Poloha a doprava k nám

Skicentrum Strenica sa nachádza nad obcou Ždiar v Belianskych Tatrách. Stredisko je vzdialené len osem kilometrov (8 km) od hranice s Poľskom (Tatry Super Ski – Jurgów). Ďalšie obľúbené lyžiarske stredisko – Ski centrum STRACHAN vzdialené len 5 minút cesty autom. Skicentrum Strednica – to je Vaša príjemná zastávka s unikátnym výhľadom na Belianske Tatry počas celého roka. 

Ušterite čas a peniaze – využite SKIBUS Strednica. Premáva denne, ako kyvadlová doprava, zastavuje na znamenie a je bezplatný. Pre viac informácií o bezplatnom skibus-e nás kontaktujte.

Služby v stredisku

Skicentrum Strednica Ždiar Vám ponúka miesto pre oddych počas celého roka. V zime je Vám k dispozícii obľúbený lyžiarsky park s pohodlnými vlekmi a jednou lanovkou, občerstvenie v reštaurácii Strednica, nová požičovňa lyží a snowboardov ako aj lyžiarská škola pre dospelých a deti.

Pre viac informácií o ponuke služieb strediska Ski centrum Strednica počas tohto ročnej zimnej sezóny navštívte podstránku „Služby“ s kompletnou ponukou a aktuálnymi cenníkmi.

Pozývame Vás na lyžovačku do Ždiaru

Pozývame Vás na rodinnú lyžovačku priamo do srdca Belianskych Tatier. Skicentrum Strednica Vám aj tento rok ponúka obľúbene svahy, novú reštauráciu, požičovňu lyží a lyžiarsku školu

galéria