O stredisku

Obľúbené lyžiarske stredisko v srdci Belianskych Tatier

Už viac ako 70 rokov s Vami

Založené v roku 1952 – Ski Strednica ly6iarske stredisko tento rok oslavuje jubiléum. Unikátne údolie s výhľadom na Belianske Tatry pre Vás aj túto zimu ovtára svoje zasnežené brány. Ski centrum Strednica už viac ako 70 rokov pozýva návštevníkov z celého okolia (prevažne Slovensko, Poľsko a Čechy) do prírody Belianskych Tatier. Pozývame aj Vás na dovolenku do Ždiaru.

Stredisko ponúka možnosti pre rekreáciu a oddych počas celého roka – ako zastávka počas letnej turistiky, v zime zasa ako obľúbené, rodinné lyžiarske stredisko s jedinečným výhľadom na hory.

Pozývame Vás aj túto zimnú sezónu – už po 70-ty krát – na neopakovateľnú lyžovačku do strediska Ski centrum Strednica priamo v srdci prírody Belianskych Tatier.

Poloha a doprava k nám

Skicentrum Strenica sa nachádza nad obcou Ždiar v Belianskych Tatrách. Stredisko je vzdialené len osem kilometrov (8 km) od hranice s Poľskom (Tatry Super Ski – Jurgów). Ďalšie obľúbené lyžiarske stredisko – Ski centrum STRACHAN vzdialené len 5 minút cesty autom. Skicentrum Strednica – to je Vaša príjemná zastávka s unikátnym výhľadom na Belianske Tatry počas celého roka. 

Ušterite čas a peniaze – využite SKIBUS Strednica. Premáva denne, ako kyvadlová doprava, zastavuje na znamenie a je bezplatný. Pre viac informácií o bezplatnom skibus-e nás kontaktujte.

Služby v stredisku

Skicentrum Strednica Ždiar Vám ponúka miesto pre oddych počas celého roka. V zime je Vám k dispozícii obľúbený lyžiarsky park s pohodlnými vlekmi a jednou lanovkou, občerstvenie v reštaurácii Strednica, nová požičovňa lyží a snowboardov ako aj lyžiarská škola pre dospelých a deti.

Pre viac informácií o ponuke služieb strediska Strednica Ždiar počas tohto ročnej letnej sezóny navštívte podstránku „Služby“ s kompletnou ponukou a aktuálnymi cenníkmi.

Pozývame Vás na dovolenku do Ždiaru

Pozývame Vás na rodinnú dovolenku do srdca Belianskych Tatier. Areál Strednica Ždiar Vám aj tento rok ponúka obľúbenú reštauráciu s výhľadom na hory aj požičovnu elektrobicyklov

galéria