Informácie: Ukončenie lyžiarskej sezóny 2022/23
Zistite viac →

Služby

Ski centrum, reštaurácia, požičovňa lyží, lyžiarska škola, skibus

Reštaurácia Strednica

Pozývame Vás do zrekonštruovanej reštaurácie Strednica. Reštaurácia sa nachádza priamo pri parkovisku v hornej časti ski centra. V ponuke sú špeciality slovenskej kuchyne aj tradičné občerstvenie na ktoré ste zvyknutí. Reštaurácia Strednica ponúka pohodlné uzavreté sedenie s krbom aj priestrannú terasu s výhľadom na zjazdovky a hory.

Pre viac fotografií z reštaurácie Strednica navštívte foto galériu.

Galéria: Reštaurácia Strednica

Požičovňa lyží Strednica

Požičovňa lyží Strednica Vám počas tohto ročnej zimnej sezóny prináša obľúbenú požičovňu. Nájdete nás na novom mieste – rotunda priamo pri parkovisku pred reštauráciou Strednica. Pozývame Vás vyskúšať si lyže alebo snowboard pre deti aj dospelých v Ždiari, Strednica.

Viac fotografií z požičovne lyží Strednica nájdete v galérii. Aktuálny cenník tu: Cenník 2022/23

Galéria: Požičovňa lyží

Lyžiarska škola Strednica

Skúsení inštruktori lyžovania a snowboardingu z lyžiarskej školy Slodičák Ski School sa na Vás tešia aj tento rok. Už po trinásty rok Vám ponúkame profesionálnu lyžiarsku školu pre dospelých a deti, ako aj jediná v Ždiari „Brumíkova lyžiarska škôlka“ pre najmenších. Tešíme sa na Vás!

Slodičák SKISCHOOL je lyžiarska a snowboardova škola pre deti a dospelých s 12 ročnou tradíciou výuky. Nájdete nás v lyžiarskom stredisku Ski centrum Strednica.

Cenník: Lyžiarska škola Strednica

Pozývame Vás na lyžovačku do Ždiaru

Pozývame Vás na rodinnú lyžovačku priamo do srdca Belianskych Tatier. Skicentrum Strednica Vám aj tento rok ponúka obľúbene svahy, novú reštauráciu, požičovňu lyží a lyžiarsku školu

galéria